• Eurazio Center


Laserové technologie pro výrobu od roku 2010.
Dodáváme, servisujeme, vyvíjíme, pronajímáme, na předváděcích strojích zakázkově vyrábíme.
Prodáváme vláknové lasery, CO2 lasery, frézky a další CNC stroje. Servisujeme i stroje jiných dodavatelů. Řežeme a značíme mnoho materiálů. Nově se zabýváme i prodejem 3D tiskáren Uniz.       Napište si o katalogové listy zdarma.

CHCI VÁS NAVŠTÍVIT CHCI ŘEZAT/ZNAČIT

Vyzkoušejte naše stroje

Prodej strojů, zakázkové řezání a značení, servisy laserů asijských značek. Tel: +420 774 833 554, eurazio@eurazio.eu.

Eurazio Center je největší showroom laserů a CNC strojů v Evropě. Náš výběr zahrnuje vláknové lasery, CO2 lasery, frézky i ohraňovací lisy. Ať už řežete, obrábíte nebo značíte, najdeme pro vás ten správný stroj.

Naši obchodníci Vám pomůžou vybrat stroj, který je nejvhodnější pro Vámi zpracovávané materiály a zajistí optimální chod výroby. Výhodou osobní návštěvy je možnost přinést si vlastní materiály a vyzkoušet si jejich zpracování na našich vystavených laserech a CNC strojích. Mezi našimi zákazníky jsou například školy, automotive, textilní, kovo a dřevo výroby a další odvětví.

Kromě technické stránky zajistíme i analýzu nákladů, díky které budete moci vybrat finančně nejvýhodnější stroj. V neposlední řadě nabízíme i asistenci při výběru různých typů financování.

Rezervovat termín

Proč zvolit EURAZIO CENTER?

Aktuality

Zákazníci o nás říkají